Навигация: Главная // Технологии // Сонячні батареї, станції та панелі – швидка USB зарядка телефонів та павербанків для українських військових, армії, ЗСУ

Сонячні батареї, станції та панелі – швидка USB зарядка телефонів та павербанків для українських військових, армії, ЗСУ

Сонячні батареї, станції та панелі - швидка USB зарядка телефонів та павербанків для українських військових, армії, ЗСУ

Сонячні батареї та панелі – це спеціальне обладнання, що дозволяє перетворювати енергію сонця в електричну енергію. Вони можуть мати різну потужність та різну ефективність.

Волонтери “Сокира Волі” спеціалізуються на поставках сонячних батарей та панелей для військових збройних сил України. З початку повномасштабної війни ми вже поставили на передову та в різні підрозділи ЗСУ десятки сонячних батарей різної потужності. Таке обладнання дозволяє використовувати електроприлади у польових умовах, там, де немає централізованого електроживлення.

Протягом тривалого часу військові використовують сучасні сонячні батареї, як альтернативні джерела енергії, що дозволяє реалізовувати навіть складні бойові завдання під час військових дій.

Сонічні батареї потужністю 40 Вт – якісні універсальні USB зарядки для мобільних телефонів, павербанків та інших приладів для українських військових

Сонічні батареї потужністю 40 Вт - якісні універсальні USB зарядки для мобільних телефонів, павербанків та інших приладів для українських військових

Навіть у похмуру погоду сонячні батареї та панелі з каталогу https://sokiravoli.com/solar-station.html достатньо ефективно працюють та продовжують накопичувати сонячну енергію. Вони працюють навіть у сутінках та на світанку. При мінімальній освітленості КПД батарей невисокий, але дозволяє отримати та накопичити невеликий запас енергії та зберегти його на акумуляторах.

Маючи під рукою сучасні сонячні панелі та батареї, військові ЗСУ мають можливість, опинившись в місцевості з обмеженим доступом до електроенергії, зарядити мобільні телефони, інші пристрої, скористатися військовими гаджетами та обладнанням, необхідними для виконання бойових завдань.

Використання сонячних батарей та станцій, розроблених інженерами та волонтерами “Сокира Волі” для ЗСУ, армії

Використання сонячних батарей та станцій, розроблених інженерами та волонтерами "Сокира Волі" для ЗСУ, армії

Сфера використання сонячних станцій та батарей у військових достатньо широка. Найчастіше таке обладнання використовується для підзарядки та роботи:

  • Смартфонів;
  • Ноутбуків;
  • Мобільних телефонів та тепловізорів;
  • Радіостанцій;
  • Дронів та іншої техніки, електроніки на блокпостах та позиціях військових.

Сучасні сонячні станції, батареї та панелі працюють цілком автономно та заряджаються виключно від сонячної енергії. Більшість батарей мають достатньо велику ємність, що дозволяє одночасно заряджати велику кількість приладів. В комплект кожної батареї входить акумулятор, який вдень накопичує сонячну енергію та дозволяє її використовувати у темний час доби.

Ці новітні гаджети дають можливість вам майже безкоштовно отримувати мобільний зв’язок майже всюди.


Поделиться ссылкой с друзьями в социальных сетях:


Чтобы подписаться на новости сайта по E-mail, пожалуйста введите вашу эл.почту:


Рубрика: Технологии

Оставить комментарий или два


Copyright © 2011-2023 ♀ Женский сайт . Копирование без ссылки на womancomment.com запрещено. Хороший женский сайт.