Навигация: Главная // Здоровье // Лазерна епіляція зони бікіні – тепер не боляче!

Лазерна епіляція зони бікіні – тепер не боляче!

Гладкість шкіри в інтимній зоні – це естетично, це можливість виглядати розкішно в білизні або купальнику. Але не тільки. Відсутність рослинності полегшує особисту гігієну, допомагає підтримувати чистоту, дарує нові відчуття в інтимному житті, підвищує чутливість. Кращим рішенням для позбавлення зайвого волосся в зоні бікіні буде лазерна епіляція Moveo від LaserMi. Це найбільш досконала на сьогоднішній день методика, що дозволяє добитися ідеальної гладкості без неприємних наслідків.

Лазерна епіляція – єдиний з сучасних способів видалення волосся на тілі, який дозволяє повністю забути про проблему на тривалий проміжок часу. Дія цього методу направлена на руйнування фолікулів, відповідно, зростання волосків припиняється.

Найефективніша на сьогодні – технологія Moveo Deka Laser. У студії LaserMi застосовується лазер останнього покоління Deka Laser Motus AX. Досконалішого способу поки не придумали. Колишні лазерні методи завдавали болю, дискомфорту, травмували шкіру, вимагали безлічі обмежень. При цьому їх результативність була нижче. Moveo рекомендується в якості епіляції бікіні тим, хто втомився щодня голитися, витрачатися на воски та креми, шугарінг, терпіти неприємні відчуття, роздратування шкіри та вростання волосся.

Лазерна епіляція бікіні завдяки технології Moveo проходить без болю, шрамів, опіків. Гарантія позитивного результату прагне до 100%. Поганих наслідків, шкоди метод в собі не несе. Періоду реабілітації не потрібно.

Особливості епіляції зони бікіні

Особливість цієї частини тіла в тому, що тут ростуть жорсткі, густі волоски в порівнянні з іншими частинами тіла. Вони формуються пучками – по кілька з однієї точки. При цьому шкіра ніжна, тонка, чутлива – адже тут зосереджено максимальна кількість нервових закінчень.

Ці фактори ускладнюють видалення волосків. Гоління подразнює, віск та шугарінг болючі. До того ж, в цій зоні особливо високий ризик вростання. Лазерна епіляція бікіні стане рішенням для тих, хто втомився від мук, пов’язаних з підтриманням гладкості цієї ділянки тіла.

У LaserMi пропонують такі варіанти гібридної лазерної епіляції зони бікіні:

  • неглибоке – по лінії трусиків;
  • глибоке – статеві губи, лобок, між’сіднична складка плюс по лінії трусиків;
  • екстра – губи і між’сіднична зона.

Лазерна епіляція глибокого бікіні – найбільш вигідний варіант.

Переваги і недоліки

У порівнянні з іншими типами лазерного видалення волосся, Moveo має наступні переваги:

Ефективність. Результат до 97%. Навіть якщо при порушеннях гормонального фону спостерігається підвищене оволосіння на бікіні, гарантовано, що волоски стануть тоншими, світлішими, рідшими та будуть рости повільніше.Комфортабельність. Маніпуляція безболісна. Універсальність. Діє проти волосків будь-якого кольору, товщини і густини. Підходить всім типам волосся та кольорам шкіри без винятку.Мінімум протипоказань. Повна заборона – непереносимість ультрафіолетового випромінювання. Інші обмеження тимчасові, піддаються лікуванню.Лазерна епіляція бікіні не вимагає складної підготовки і періоду відновлення. Об’єктивних недоліків немає.

Момент, який відлякує деяких клієнтів, це необхідність довгого курсу – для позитивного результату знадобиться від півроку до року з відвідуванням салону раз на місяць. Другий мінус – відносно висока вартість. Але важливо врахувати, що боротьба з волоссям на бікіні іншими методами також потрібна кожен місяць, якщо не частіше. А якщо мова йде про бритви або креми, то практично кожен день. При цьому позбутися проблеми повністю такими способами неможливо. Як і вплинути на швидкість росту, густоту, жорсткість. Витрачати гроші на шугаринг доведеться протягом довгих років. Загальна вартість витрачених коштів перевищить витрати на повний курс лазерної епіляції.


Поделиться ссылкой с друзьями в социальных сетях:


Чтобы подписаться на новости сайта по E-mail, пожалуйста введите вашу эл.почту:


Рубрика: Здоровье

Loading...

Оставить комментарий или два


Copyright © 2011-2021 ♀ Женский сайт . Копирование без ссылки на womancomment.com запрещено. Хороший женский сайт.